Telefon

+48 81 473 68 62
601 263 349

Adres

ul. Jana Kasprowicza 23
20-232 Lublin

Email

biuro@jarolublin.pl
ZAPYTAJ O OFERTĘ

Gospodarka odpadami

Nasza firma posiada 15 letnie doświadczenie w gospodarowaniu odpadami poprzez zbieranie, transport, segregację, odzysk i recykling odpadów tworzyw sztucznych. Celem naszych działań jest troska o otaczające nas środowisko naturalne, ograniczenie eksploatacji zasobów naturalnych poprzez wykorzystanie odpadów do ponownego użycia po odpowiedniej obróbce do produkcji wyrobów gotowych z tworzyw sztucznych.
Efektem końcowym prowadzonej przez nas gospodarki odpadami są surowce wtórne o parametrach surowca pierwotnego w postaci wysokiej jakości regranulatów wykorzystywanych w dalszym etapie do produkcji m.in. folii, rur, kształtek i innych wyrobów.Stworzyliśmy nowoczesny zakład przerobu i odzysku odpadów z tworzyw sztucznych z zapleczem socjalno-biurowym z towarzyszącą odpowiednią infrastrukturą.   Wyposażony w nowoczesny, innowacyjny park maszynowy, który obsługiwany jest przez wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą. Dla nas każdy odpad jest cenny i wykorzystywany do ponownego przetworzenia. Posiadamy zezwolenie wydane przez Urząd Miasta Lublin nr OŚ.GO.I.7639-58\10 Wydział Ochrony Środowiska na prowadzenie działalności w zakresie odzysku R15 odpadów z uwzględnieniem ich zbierania i transportu.


Na przyjęte do odzysku odpady wystawiamy KPO- Karty przekazanie odpadów DPO
Potwierdzenie recyklingu końcowego R15.   Zapraszamy do współpracy Zakłady Produkcyjne, firmy budowlane, placówki handlowe, usługowe a także osoby indywidualne – jednym słowem każdego posiadacza odpadów. Razem zadbajmy o otaczające nas środowisko naturalne uzyskując przy tym wspólne korzyści nie tylko materialne.
My wiemy jak postępować z odpadami i jak przetworzyć na pełnowartościowy surowiec lub wyrób gotowy, tak aby ograniczyć do minimum zanieczyszczenie otaczającego nas środowiska naturalnego.


Uważamy, że przekazywanie odpadów i składowanie ich na wysypiskach nie prowadzi do niczego dobrego i w związku z tym jeżeli posiadasz odpady z tworzyw sztucznych zgłoś się do nas. W ostatnich latach coraz częściej można zaobserwować zjawisko przekazywania odpadów z tworzyw sztucznych do spalarni, gdzie są one wykorzystywane jako paliwo alternatywne, jednak zanim przekażesz odpad, który pójdzie z dymem do atmosfery zastanów się czy nie lepiej wykorzystać go powtórnie i uzyskać korzyści materialne jak również środowiskowe. Pamiętaj, dla nas każdy odpad przedstawia swoją wysoką wartość.
Nasza firma prowadzi rzetelną ewidencję gospodarki odpadami, u nas każdy klient otrzymuje potwierdzenie przekazania odpadu w postaci KPO, DPO i innego wykonania recyklingu końcowego zgodnie z ustawą o Ochronie Środowiska.


Gwarantujemy rzetelne wykonanie odzysku recyklingu odpadów z tworzyw sztucznych oraz możliwość wglądu i kontroli czy faktycznie przekazane nam odpady zostały wykorzystane zgodnie z przeznaczeniem ich przekazania.

Dokumentacja do pobrania

Decyzja - Marszałek województwa lubelskiego

Proces produkcji

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.